Heilige huisjes

Een nieuw weblog op mijn Huis & Haard-pagina bij het Eindhovens Dagblad. Hier te vinden. Vandaag opnieuw over het heiligste huisje van Nederland: de hypotheekrente-aftrek.

Enne: laat me eens weten wat jij van dit onderwerp vindt!


Discover more from Weblog

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Unknown's avatar

Author: Hans Vermeeren

Journalist bij het Eindhovens Dagblad, Helmonder, cultuurliefhebber en muziekfanaat.

One thought on “Heilige huisjes”

  1. Het hele ”gedoe” rond de hypotheekaftrek is volgens mij alleen maar een ”zieltjes winnen campagne” voor de politiek. Voor zover ik weet is NLD wel vrij uniek in Europa, maar andere landen hebben dan ook wel weer andere regels m.b.t. het huizenbezit.
    Overigens ben ik heel benieuwd wat er van de huidige woningmarkt nog zou overblijven als de aftrek inderdaad zou worden herzien of sterker nog afgeschaft. Ik denk dat het niet zal gebeuren want veel mensen gaan (of kunnen) niet meer kopen en de geldschieters hebben zodoende minder verdiensten.
    Verder denk ik dat de hele besparing van het afschaffen slechts een minimale besparing voor de overheid zal opleveren.
    N.B. iets anders, m.b.t. leegstand winkelruimtes (een van de vorige blogs) een artikel wat ik vond in een Engelse krant met een mogelijk plan van aanpak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2073398/Mary-Portas-High-Street-crisis-Too-small-stores-thousands-shut.html

    Like

Leave a comment