Mooi speeltje, zo’n smartphone. Lekker makkelijk, want altijd internet bij de hand. En vanwege alle er op aanwezige sociale media een onmisbaar apparaat in de al dan niet nutteloze communicatie.
Maar ook een kwetsbaar apparaat. Als je ’em bijvoorbeeld met zijn voorkant – het o zo gevoelige beeldscherm – op een marmeren vloer laat vallen, dan is ie binnen een paar seconden kaduuk, morsdood zelfs.
In dit geval kan ook het Smartphone Rescue Team van mijn telefonieprovider er niets meer aan doen. Alleen de illegale belwinkel om de hoek wist wel een trucje: een nieuw beeldscherm er in zetten. Kosten: 130 euro.
Al ben ik dol op mijn GSM, dat is me wat al te gortig. Dan wacht ik wel even op mijn nieuwe telefoon, en voer ik alle nummers wel handmatig opnieuw in.
Gelukkig komt de postbode die morgen al brengen. Ik kan niet wachten….
Discover more from Weblog
Subscribe to get the latest posts sent to your email.