
Zo’n vakantie vliegt toch echt voorbij. Die drie weken zijn in het niets verdwenen als je op maandagochtend om kwart voor negen je laptop weer openklapt en aan de slag gaat. Maar gelukkig hebben we dan de foto’s nog.
Zoals deze foto van een uniek hotel in Praag, de Tsjechische hoofdstad waar ze net doen of corona niet bestaat of bestaan heeft. Behalve dan dat er nauwelijks toeristen zijn, en dat is ook wel eens fijn.
Om terug te komen op dat hotel, genaamd Dancing House: dat is een ontwerp van de bekende architect Frank Gehry. En het ziet er echt geweldig uit: overdag, ‘s avonds en ook binnen.
Leuk meegenomen is ook dat het centrum van Praag er vanaf de rooftopbar in het hotel zo fraai uitziet.